Awesome Image

Nejúspěšnější advokátní kancelář

Oblasti prava

odborníci v obtížných případech

Vítejte v advokátní kanceláři Keroles Ezzat Bashier Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a poskytneme vám právní poradenství. Poskytujeme našim klientům a komunitě dokonalost a integritu.

Nabidka a prodej nemovitosti

Otázky vlastnického práva k nemovitostem jsou v naší advokátní kanceláři řešeny prakticky denně. Spolupracujeme s řadou realitních kanceláří v Egyptě.

Kontaktujte nás

POSTUPY SPRÁVY

Správní právo je oblast, která má obvykle problémy představit si, co se týká. Nejjednodušší způsob, jak definovat, co je správní právo, je říci, že toto správní právo je VŠE - a pak od této absolutní částky odečte jednotlivé oblasti, jako je občanské právo, trestní právo, obchodní právo atd.

Kontaktujte nás

OBČANSKÉ VZTAHY

Obecně lze říci, že občanské právo a spory, které z něj vyplývají, tvoří velkou část práce naší advokátní kanceláře.
Občanské právo je však tak široké pojetí, že je možné jen obtížně poukázat na všechny jeho kapitoly. Některé z nich jsou tak jedinečné, že mají na našich webových stránkách své individuální místo. Ale i tak je nemožné ani naznačit v celém rozsahu občanského práva zde. Proto si všimneme pouze některých aspektů, které považujeme za důležité.

Kontaktujte nás

OBCHODNÍ A FIREMNÍ PRÁVO

Naše advokátní kancelář zastupuje klienty i v jednotlivých případech, ale častěji poskytujeme dlouhodoby pravni servis pro , celou řadu podnikatelských subjektů - společnosti a i fyzické osoby.

Kontaktujte nás

OCHRANA ZÁKAZNÍKA

Zákon na ochranu spotřebitele není příliš objemný, ale jeho dopad muze byt velky.

Kontaktujte nás

ZÁKONÍK PRÁCE

Přestože právní řád Egypta neuznává takzvaný precedentní zákon, je to pracovní právo, které patří do oblasti, kde jsou vztahy možná upraveny zákonem, ale tento zákon je vykládán prostřednictvím řady tzv. Tzv. Precedentních zákonů. rozsudky nebo verdikty jednotlivých soudů.

Kontaktujte nás

Řešení od advokátní kanceláře

Keroles Ezzat Bashier

Awesome Image

O nás

Vítejte v advokátní kanceláři Keroles Ezzat Bashier Rádi zodpovíme vaše dotazy a poskytneme vám právní poradenství. Poskytujeme našim klientům a komunitě dokonalost a integritu.

Získejte konzultaci

Kontaktujte nás